Jsme firma rodinného typu specializující se na prodej mražených a chlazených potravin pro gastro zařízení. Všichni klíčoví spolupracovníci firmy mají v tomto oboru více než dvacetiletou praxi. Splňujeme veškeré legislativní požadavky a provoz je schválen Krajskou veterinární správou pro Pardubický kraj pod číslem CZ 73 ES.
Hlavní oblast našeho sortimentu tvoří zboží mražené, které má jednu velkou výhodu – vydrží v dobré kvalitě po velmi dlouhou dobu. Pokud disponujete vyhovujícími skladovacími prostory, je možné výhodně nakoupit v právě probíhající akci a zboží použít až přijde jeho čas.

Rozvozové dny a místa dodání

Standardně pokrýváme území části jižní Moravy a Kraje Vysočina, provozovny v Brně zavážíme každý den. Po dohodě jsme schopni zavážet i jiná místa formou pravidelných dodávek či mimořádného rozvozu.
Preferujeme osobní přístup, většinu objednávek přijímáme prostřednictvím našich obchodních zástupců, kteří Vás navštíví přímo ve Vaší provozovně. Objednávky je však možné uskutečnit i telefonicky nebo e-mailem - kontakty zde.
Zboží je možno objednávat den před rozvozem až do 12:00 hodin.

Skladování a doprava

Skladování a rozvoz veškerého zboží zajišťujeme prostřednictvím specializované firmy se sídlem v Dašicích. Skladovací prostory jsou vybaveny moderním záznamovým zařízením pro sledování vlhkosti a teploty v provozu potravin. Rozvoz probíhá pod řízenou teplotou, na dodržování teplotního řetězce přísně dbáme. Mrazírenské prostory jsou pod neustálým dohledem Krajské veterinární správy pro Pardubický kraj s pravidelnými audity splňujícími předpisy EU.