Gastro Frozen je firma rodinného typu specializující se na prodej mražených a chlazených potravin pro gastro zařízení. Všichni klíčoví spolupracovníci firmy mají v tomto oboru více než dvacetiletou praxi. Splňujeme veškeré legislativní požadavky a provoz je schválen Krajskou veterinární správou pro Jihomoravský kraj pod číslem CZ 62A02281.
Hlavní oblast našeho sortimentu tvoří zboží mražené, které má jednu velkou výhodu – vydrží v dobré kvalitě po velmi dlouhou dobu. Pokud disponujete vyhovujícími skladovacími prostory, je možné výhodně nakoupit v právě probíhající akci a zboží použít až přijde jeho čas.

Rozvozové dny a místa dodání

Působíme na území části Jižní Moravy a Kraje Vysočina, provozovny v Brně zavážíme každý den. Po dohodě jsme schopni zavážet i jiná místa formou pravidelných dodávek či mimořádného rozvozu.
Preferujeme osobní přístup, většinu objednávek přijímáme prostřednictvím našich obchodních zástupců, kteří Vás navštíví přímo ve Vaší provozovně. Objednávky je však možné uskutečnit i telefonicky nebo e-mailem. Zboží je možno objednávat den před rozvozem až do 12:00 hodin.


Harmonogram rozvozu zboží

Pondělí Trasa 1

Brno

Úterý

Trasa 1

Trasa 2

Trasa 3

Trasa 4

Zastávka u Brna, Rosice, Ivančice, Oslavany, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Třebíč

Rousínov, Vyškov, Bučovice, Slavkov u Brna

Brno

Kuřim, Tišnov, Blansko, Boskovice, Letovice

Středa Trasa 1

Brno

Čtvrtek

Trasa 1

Trasa 2

Trasa 3

Znojmo

Kuřim, Tišnov, Blansko, Boskovice, Letovice

Brno

Pátek

Trasa 1

Trasa 2

Trasa 3

Zastávka u Brna, Rosice, Ivančice, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Třebíč

Rousínov, Vyškov, Bučovice, Slavkov u Brna

Brno

S

 

Skladování a doprava

Skladování a rozvoz veškerého zboží zajišťujeme prostřednictvím specializované firmy se sídlem v Brně. Skladovací prostory jsou vybaveny moderním záznamovým zařízením pro sledování vlhkosti a teploty v provozu potravin. Rozvoz probíhá pod řízenou teplotou, na dodržování teplotního řetězce přísně dbáme. Mrazírenské prostory jsou pod neustálým dohledem Krajské veterinární správy pro Jihomoravský kraj s pravidelnými audity splňujícími předpisy EU.